Belge ve Bilgi

Asya Voleybol Ligi organizasyonumuzla ilgili bilgi ve belgeleri buradan ve alt menüdeki linklerden indirerek kullanabilir ve mutlaka ıslak imzalı onaylayarak bize ulaştırabilirsiniz.
Yaş grubuna göre sadece kız takım adedini belirtmenizi rica ederiz.

KATILIMCI TAKIMLARDAN İSTENEN EVRAKLAR;
1-
ISLAK İMZALI LİG KATILIM FORMU, (ÖN KAYIT SÜRESİ İÇİNDE WHATSAPP HATTIMIZA İMZALI ŞEKİLDE İLETİLEBİLİR). 1 OYUNCU EN FAZLA 2 YAŞ GRUBUNDA MAÇLARA ÇIKABİLİR ANCAK MİNİK KATEGORİLERİNDE TEK YAŞ GRUBU SEÇMEK ZORUNDADIR. U11-MİNİK VE U9-TUT.AT KATEGORİLERİNDE VE DİĞER KATEGORİLERDE FAZLA TAKIMLA BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ. BAŞVURULARI KABUL ETMEK VEYA SINIR KOYMAK LİG KOMİTESİ YETKİSİNDEDİR.

Büyük kategorilerde ve U11-Minik kategorisinde başvurular her sezon Kasım ayının ilk haftasına kadar, U9-Tut.AT kategorilerinde ise Ocak ayı içinde yapılmış olmalıdır. Maçlar ise başvuruların sona ermesinden sonra en fazla 2 hafta içinde başlatılır.
Öncelikle Büyük ve U11-Minik yaş gruplarında başvurunuzu yaparak, U9-Tut.At yaş gruplarını ileri tarihe bırakabilirsiniz. Minik kategorileri için katılım ücretleri Büyükler kategorisinin yarısı kadardır ve en az 2 veya 3 maç günü şeklinde toplamda 6-10 arasında maç oynanır.
YENİ SEZON KATILABİLECEĞİNİZ YAŞ KATEGORİLERİ;
U17-Yıldız (2006-2007-2008 ve küçükler)
U15-Küçük (2009-2010 ve küçükler)
U13-Midi (2011-2012 ve küçükler)
U11-Minik (2013-2014-2015)
U9-Tut-At (2015-2016-2017)
2-
KATILIM FORMUNDA BELİRTİLEN HESABA KATILIM BEDELİ HAVALESİ VE DEKONTU,
3- SAHAYA ÇIKACAK SPORCULARIN, TAVİZ VERMEDİĞİMİZ VE MAÇA ÇIKACAK HER SPORCU İÇİN HER SEZON İÇİN 1 KEZ İSTEDİĞİMİZ VE MUTLAKA HEM ANNE VE HEM BABASI TARAFINDAN ONAYLANMIŞ VELİ İZİN VE SAĞLIK BEYAN FORMU.
4- LİGE KATILACAK SPORCU VE YÖNETİM ESAME LİSTESİ (MAKSİMUM 20 SPORCU VE 4 TAKIM YÖNETİMİ MAİL İLE),
UNUTMAYIN; ESAME LİSTESİNDE KİMLİK NO, LİSANS NO VE DOĞUM TARİHİ ALANLARI DOLDURULACAKTIR. ESAME LİSTELERİ, MAÇLAR ÖNCESİ WEB SİTEMİZDEN ULAŞTIRILABİLİR.
5- RESMİ LİSANSI VEYA OKUL LİSANSI OLMAYAN SPORCULAR İÇİN AVL SPORCU LİSANSI GEREKLİDİR. LÜTFEN AŞAĞIDAKİ BÖLÜMDEN İNDİREREK LİSANSI OLMAYAN SPORCULARINIZ İÇİN HER SEZONDA 1 KEZ 1 ADET LİSANS DOLDURUNUZ VE DAHA SONRA LİSANS NUMARASI ALMAK İÇİN BU FORMU MAÇ ÖNCESİ LİG KURULUMUZA TESLİM EDİNİZ.
6- KATILIMCI TAKIMLAR BÖLÜMÜMÜZ İÇİN KULÜP/TAKIM LOGOSU.

*Tüm belge ve bilgiler zaman içinde ihtiyaca göre güncel tutulmaktadır.