Başvuru ve İletişim

Aşağıdaki iletişim formunu kullanarak katılıma ait ön başvurularınızı, destek taleplerinizi, anlaşılmayan konuları ve tavsiyelerinizi bize iletebilirsiniz.
Belge ve Bilgi menüsündeki linklerden her sorunuzun cevabını ve gerekli belgeleri bulabilirsiniz.
Aşağıda da bulunan AVL Katılım Formunu doldurduktan sonra mutlaka ıslak imzalı olacak şekilde bize teslim ederek ve istenen yükümlülükleri yerine getirerek lige katılımınızı kesinleştirebilirsiniz.

Büyük kategorilerde ve U11-Miniklerde başvurular her sezon Kasım ayının ilk haftasına kadar, U9-Tut.At kategorilerinde ise Ocak ayı içinde yapılmış olmalıdır. Maçlar ise başvuruların sona ermesinden sonra en fazla 2 hafta içinde başlatılır.
Öncelikle Büyük yaş gruplarında başvurunuzu yaparak, U9-Tut.At yaş gruplarını ileri tarihe bırakabilirsiniz. Başvuruya ait detaylar ve ücret bilgisi başvuru formunun içinde olup, minik kategorileri için katılım ücretleri büyükler kategorisinin yarısı kadardır ve minik maç sayısı en az 3 maç günü şeklinde toplamda 6-10 arasında maç oynanır.

KATILIMCI TAKIMLARDAN İSTENEN EVRAKLAR;
1- ISLAK İMZALI LİG KATILIM FORMU, (ÖN KAYIT SÜRESİ İÇİNDE WHATSAPP HATTIMIZA İMZALI ŞEKİLDE İLETİLEBİLİR)
2-
 KATILIM FORMUNDA BELİRTİLEN HESABA KATILIM BEDELİ HAVALESİ VE DEKONTU. MİNİK TAKIMLAR İÇİN YARISIDIR.
3- SAHAYA ÇIKACAK SPORCULARIN, VELİLERİ TARAFINDAN (HEM ANNE, HEM BABA) ONAYLANMIŞ VELİ İZİN VE SAĞLIK BEYAN FORMU.
4- LİGE KATILACAK SPORCU VE YÖNETİM ESAME LİSTESİ (MAKSİMUM 20 SPORCU VE 4 TAKIM YÖNETİMİ, MİNİKLER İÇİN 16 SPORCU ve 4 TAKIM YÖNETİMİ),
5- RESMİ SPORCU LİSANSI OLMAYAN SPORCULAR İÇİN AVL SPORCU LİSANSI GEREKLİDİR. LÜTFEN AŞAĞIDA BELGELER LİNKİNDEN İNDİREREK EKSİK SPORCULARINIZ İÇİN 1 ADET SPORCU LİSANSI DOLDURUNUZ. DAHA SONRA LİSANS NUMARASI ALMAK İÇİN LİG KURULUMUZA İLK MAÇTA TESLİM EDİNİZ.
6- KATILIMCI TAKIMLAR BÖLÜMÜMÜZ İÇİN KULÜP/TAKIM LOGOSU.

TÜM BELGE VE FORMLARA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

AVL_ESAME_TAKIM_LİSTESİ İNDİRİN VE EN FAZLA 20 KİŞİLİK KADRONUZDAN BELLİ OLAN SPORCULARI VE 4 KİŞİLİK TEKNİK KADROYU, BİZE BELİRTTİĞİNİZ KULÜP RESMİ HESABINIZDAN İLK MAÇ GÜNÜNE KADAR MAİL ATIN.

Lige Katılım Formunu aşağıdaki linkten de indirebilirsiniz. Lütfen katılımın sadece Kız kategorisinde mümkün olduğunu ve Kız takım başvurularının dikkate alınacağını unutmayınız. Hazırlık turnuvaları için bu formu kullanmayınız, sadece kış ligi sezonu için kullanınız.

ASYA VOLEYBOL LİGİ RESMİ WEB SİTESİ VE MAİL HESABIMIZ;
www.AsyaVoleybolLigi.com
[email protected]

Bize ulaşmak için öncelikle aşağıda bulunan hazır iletişim formunu kullanmanızı, acil durumlar için ise çağrı merkezimizi veya mesaj olarak aşağıda belirtilen whatsapp iletişim hattımızı kullanabileceğinizi belirtmek isteriz.

Çağrı Merkezi: 0216 510 05 05

WhatsApp Direkt Mesaj Hattı
Asya Voleybol Ligi-AVL. 0543 901 46 52 Mesaj için tıklayınız..!

İLETİŞİM FORMU