Maç Programları

Maçı olan yaş kategorileri için kesinleşmiş maç programları Duyurular menüsünde her pazartesi günü yayınlanmaktadır.
Aşağıdaki taslak fikstürde yayınlanan maç programları değişiklik gösterebilir. Bu sebeple kesinleşmiş maç tarihleri, katılımcı kulüplere her hafta başında hatırlatılacaktır ancak her durumda güncel maç programlarını resmi web sitemizden ve resmi sosyal medya hesaplarımızdan takip etmek ve katıldıkları her kategoride maçları varmış gibi takımlarını hazır tutmak kulüplerimizin kendi sorumluluğundadır. Bilgi ulaşmadı, taslak fikstürde yazan tarih farklıydı veya kulübün iç organizasyonuna ve sporcularına dair mazeretler kabul edilmez.
Lütfen 20 dakikalık takım ısınma zamanını hesaba katarak, maçların uzayabileceğini veya erken bitebileceğini de dikkate alarak maç saatinizden en az 45 dakika önce salonda hazır bulununuz. Trafiği ve hava şartlarını göz önünde bulundurarak maç salonuna ulaşımınızı dikkatlice planlayınız.

Asya Voleybol Ligi’nde maç günü detaylarını ana sayfamızda ve Duyurular menüsünde inceleyebilirsiniz.
Asya Voleybol Ligi Maç Duyurusu Takip
Tüm takımlarımıza şimdiden başarılar dileriz.
Canlı yayınlanan maçlarımızı YouTube kanalımız üzerinden eğer teknik bir aksilik olmazsa her zaman aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.
Asya Voleybol Ligi YouTube Canlı Yayın için Tıklayınız..!

GÜNCEL YAKLAŞAN MAÇ PROGRAMLARI AŞAĞIDADIR.

YAKLAŞAN MAÇLAR..!
Lütfen ”Masa Üstü” modunda tekrar görüntüleyin. Bazı mobil telefonlarda maç programı güncel görünmeyebilir, sık aralıklarla takip ediniz.

Altyapı voleybol takımlarının gelişim gruplarındaki sporcuları için çok önemli bir boşluğu dolduran Asya Voleybol Ligi sezonumuz her sene 1 Eylül’de başvuruları kabul etmeye başlar ve Ekim ayı sonuna kadar başvurular devam eder.
Kasım ayı ortasında ise önce Yıldız ve Küçük kategorisi ve daha sonra mart ayındaki TVF liglerine hazırlık olması amacıyla Aralık ayı başında U11-Minik ve Midi yaş kategorisi maçlarıyla devam eder.
Midi kategorisi maçlarını ise takımlarda yer alan Midi yaş grubu oyuncularının kendilerini maçlara daha hazır hissetmesi için genelde Aralık ve Ocak ayında başlatmaktayız.
Lig takvimimiz izin verirse, Nisan ve Mayıs ayında oynanan toplam 2 turnuvada 6-8 maç oynatarak, U9-Minik TutAt maçlarımızda 9 yaş altındaki Mini Minik voleybolcularımızı da unutmuyoruz.

Takımlar yaş gruplarında en az 5-6 maç oynayacaklar ve bazı gruplarda düzenlenmesi uygun görülürse final maçları bu maçlara ilave edilecektir.

GELECEK SEZON YAŞ GRUPLARIMIZ;
15 KASIM SONRASI BAŞLAYAN YAŞ GRUPLARI;
U17-Yıldız (2007-2008-2009 ve küçükler) (MAÇLARI KASIM AYINDA BAŞLAYACAK)
U15-Küçük (2010-2011 ve küçükler) (MAÇLARI KASIM AYINDA BAŞLAYACAK)
U13-Midi (2012-2013 ve küçükler) (MAÇLARI ARALIK veya OCAK AYINDA BAŞLAYACAK)
U11-Minik (2014-2015-2016) (MAÇLARI ARALIK AYINDA BAŞLAYACAK)

LİG TAKVİMİ YOĞUNLUĞU İZİN VERİRSE NİSAN AYI İTİBARIYLA BAŞLAYAN YAŞ GRUPLARI;
U9-Minik Tut-At (2015-2016-2017)

Yayınlanan maç programları taslak şeklinde oluşturulmuştur.
Kulüplerimize maç haftası başında tekrar teyit verilecektir. Lütfen bu taslak programa göre takım oyuncularınızı yönlendiriniz ve maç hazırlıklarınızı sürdürünüz ancak öne ya da ileri tarihe alınabileceğini unutmayınız. Buradan güncel haftalık maçlarınızın gün, saat ve oynanacak salon bilgisini her zaman takip ediniz. Maç programlarının takibi ve maç katılım sorumluluğu kulüp yetkililerindedir, mazeret kabul edilmeyecektir.

ASYA VOLEYBOL LİGİ U17-YILDIZ, U15-KÜÇÜK ve U13-MİDİ KATEGORİLERİNDE TÜM GRUPLAR İÇİN SEZON TASLAK FİKSTÜRÜ AŞAĞIDADIR.

ASYA VOLEYBOL LİGİ U11-MİNİK KATEGORİSİ İÇİN SEZON TASLAK FİKSTÜRÜ AŞAĞIDA YAYINLANMIŞTIR.