Yurtiçi Voleybol Turnuvası

Side 2024 Türkiye Şampiyonası

Yurt içinde ve yurt dışında düzenlediğimiz gelişim kamplarımızda hem altyapı voleybolcularının temel teknik gelişimlerine hem de voleybol performanslarının yükselmesine yönelik olarak antrenman programlarımızı yoğun şekilde uyguluyoruz. Kamplarımız, bazen antrenman yoğun bazen de maç yoğun turnuva olarak düzenlenerek her dönemin ihtiyacına uygun, voleybol takımlarının ihtiyaçları göz önüne alınarak oluşturulmakta ve buradan yayınlanmaktadır.
Uluslararası gelişim kamplarımızda yabancı sporcularla birlikte antrenman yapma veya voleybol turnuvalarımızda yabancı takımlarla karşılaşma imkanı bulan sporcular, sosyal iletişimlerini ve voleybol seviyelerini uluslararası düzeye taşıyarak çok önemli kazanımlar elde etmektedirler.

Siz de, gelişim kamplarımızın içeriğini inceleyerek size en uygun gelen dönemde bireysel veya takım olarak katılım sağlayabilir, voleybol performansınızı veya maç tecrübenizi daha da ileriye taşıyabilirsiniz.

Uluslararası Türkiye Volleyball Camps bünyesinde düzenlemekte olduğumuz Asya Voleybol Ligi Türkiye Şampiyonası, Side 2024 turnuvası, 2023-2024 sezonunda yaz tatili döneminde kesin olmamakla birlikte yaklaşık 9-13 Ocak 2024 tarihleri arasında Pazar gidiş-Perşembe dönüş şeklinde yapılacak olup, Türkiye’nin her yerinden başvuran takımlar aşağıdaki yaş kategorilerinde Türkiye Şampiyonası-Side etabına dahil olacaktır. Basketbol şubesi olan Voleybol kulüplerimiz için de basketbol branşı dahil edilmiştir.
Antalya’da uygun sezon dönemlerinde düzenlediğimiz turnuvada oynayacakları maçlarla takımlarının gelişimlerine katkı sağlayacaklardır.

Yüksek standartlarda ve Antalya, Side bölgesinde mükemmel bir tesiste Side Star Hotels grubu otelleri olan Side Star Beach ve Side Star Park otellerimiz ile Dream Water World Otellerinde yerleşim planına göre konaklayacak takımlar, 2 veya 3 ayrı spor salonunda 9-13 Ocak 2024 tarihlerinde 4 gece/5 gün düzenlenecek Türkiye Şampiyonası’nda maç yaparak Asya Voleybol Ligi’nde puan toplayacak ve aynı zamanda takım olma ve birlikte mücadele etme konusunda gelişim kaydederek güzel bir yaz tatiline başlangıç yapacaktır.

Türkiye çapında ve ayrıca katılım sağlamaları durumunda yurt dışından gelecek takımlarla karşılaşarak Türkiye Şampiyonası formatındaki maçlarda oynama şansı bulacaklardır.

-5 YILDIZLI MÜKEMMEL TESİSLERİMİZDE, SEA WORLD , DREAM WATER WORLD, SİDE STAR BEACH veya SİDE STAR PARK HOTELLERİNDEN BİRİNDE 3 KİŞİLİK ODALARDA KONAKLAMA
-HER TAKIMA ORGANİZASYON LİDERİ TAHSİSİ
-TURNUVA MASASI DESTEĞİ VE HIZLI PROBLEM ÇÖZÜMÜ
-HER SPORCUYA MADALYA, DERECEYE GİREN TAKIMLARA KUPA
-2 ya da 3 ADET SPOR SALONUNDA MAÇ ORGANİZASYONU VE ANTRENMAN İMKANI
-YÜKSEK SEVİYEDE HAKEMLERİN YÖNETİMİNDE OYNANACAK CİDDİ LİG MAÇLARI
-CANLI MAÇ YAYINLARI İLE DRONE ÇEKİMLERİ VE SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMLARI
-YÜKSEK STANDARTTA OTEL İMKANLARI İÇERİSİNDE YEME, İÇME VE AQUA PARK VEYA KAPALI HAVUZ İMKANLARI
-İLK YARDIM HİZMETLERİ İLE HIZLI MÜDAHALE
-HER YAŞ KATEGORİSİNDE ALTIN KARMAYA SEÇİLEN OYUNCULARDAN OLUŞAN TAKIMLARLA SON GÜN ALL STAR FİNAL MAÇLARI
-İSTANBUL’DAN TÜM TAKIMLAR BİRLİKTE TOPLU ULAŞIM İMKANI VE BU SAYEDE HER TAKIM İÇİN MAKUL ULAŞIM FİYATLAMASI
-VELİLERE DE KONAKLAMA İMKANI VE MAÇLARI TAKİP EDEBİLME AYRICALIĞI
-EN ÖNEMLİSİ VOLEYBOL’UN DUAYENLERİ VE EFSANE İSİMLERİ ALİ PEÇEN, MEHMET ŞAHİN VE ERKAN TOĞAN TECRÜBESİYLE KAMP VE ASYA VOLEYBOL LİGİ ANTALYA AYAĞI ORGANİZASYONU İLE UZMANINDAN SPORCULAR VE KAMPTA BULUNAN ANTRENÖRLER İÇİN GELİŞİM SEMİNERİ AYRICALIĞI VE UYGULAMALI EĞİTİM

Turnuva formatında düzenlenen ve voleybol sezonunda Kasım ve Nisan aylarında okulların ara tatil dönemlerinde de oynatılan lig maçlarımızın Antalya, Side 2024 sunumuna aşağıda ve buradan linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Fiyatlama ve katılım koşulları için bizimle iletişime geçebilir, detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

WHATSAPP: 0543 901 46 52
ANTALYA SİDE İRTİBAT: 0532 290 84 57

TÜRKİYE ŞAMPİYONASI KATILIM FORMUNA BAŞVURU MENÜSÜNDEKİ İLETİŞİM FORMUNDAN VEYA BURAYI TIKLAYARAK VE AYRICA KATILAN TAKIMLARIN KADROLARINDAKİ HER BİR SPORCUSU İÇİN ANNE VE BABA TARAFINDAN BİRLİKTE İMZALANMIŞ VELİ SAĞLIK VE İZİN FORMUNA AŞAĞIDA VEYA BURAYA TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ.

Antalya- Side 2024 Asya Voleybol Ligi formatındaki turnuvamızda;
YARIŞACAK VOLEYBOL KIZ ve EĞER KATILIMCI KULÜPLERİMİZ BASKETBOL TAKIMLARINI DA KAMPA GETİRMEK İSTERSE ERKEK BASKETBOL TAKIMLARININ 2023-2024 SEZONU YAŞ KATEGORİLERİ
U17-Yıldız (2006-2007-2008 ve küçükler) (U16-U15)
U15-Küçük (2009-2010 ve küçükler) (U14-U13)
U13-Midi (2011-2012 ve küçükler) (U12)
U11-Minik (2013-2014) (U11) *Velileriyle birlikte veya özel izniyle veli kabul edilecek yaş grubumuzdur.